tehran-ballbearings@gmail.com

ساچمه بلبرینگ | خرید ساچمه بلبرینگ

2-خرید-ساچمه

ساچمه چیست؟

ساچمه به گلوله های از جنس ساچمه استیل، ساچمه سرامیکی، ساچمه فلزی گفته می شود که در بخش های مختلف صنعت از جمله بخش صنعت بلبرینگ و رولبرینگ مورد استفاده قرار می گیرد.

یک بلبرینگ از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که یکی از مهم ترین آنها ساچمه می باشد، ساچمه بلبرینگ بسته کاربرد بلبرینگ از انواع و اندازه های مختلفی تشکیل شده است. تحت فشار ترین بخش یک بلبرینگ را می توان ساچمه دانست.

ساچمه بخشی است که به دلایل مختلف دچار خرابی می شود. دلایل خرابی ساچمه را می توان طول عمر آن، خشک شدن بلبرینگ، حرارت های محیطی مختلف، رسیدگی های نا مرتب، لقی شفت یا فضای دستگاه و موارد بسیاری دیگر… دانست.

در صورت وقوع این اتفاق شما میتوانید ساچمه جدید را تهیه کرده و جایگزین نمایید اما این موضوع منوط به سالم بودن بخش های دیگر مانند بدنه بلبرینگ و یا قفسه بلبرینگ است.

از دلایل اصلی خرد شدن ساچمه میتوان به کیفیت پایین گریس به کار رفته در روانکاری بلبرینگ، سرویس نامرتب بلبرینگ و استفاده از ساچمه های بی کیفیت اشاره نمود.

انواع ساچمه بلبرینگ بسته به میزان مصرف می توان به ساچمه بلبرینگ سوزنی، ساچمه بلبرینگ مخروطی، ساچمه بلبرینگ استوانه ای، ساچمه بلبرینگ بشکه ای، اشاره کرد.

2-خرید-ساچمه

تفاوت ساچمه رولبرینگ با ساچمه بلبرینگ

یکی از مهم ترین تفاوت های ساختاری بلبرینگ و رولبرینگ میتوان به ساچمه های آن اشاره کرد کرده که در بلبرینگ ساچمه ها توپی است ولی در رولبرینگ ساچمه استوانه ای یا اصطلاحا سوزنی می گویند.

برای سفارش این نوع ساچمه ها شما نیاز است سایز توپی را فقط با یک عدد با کولیس سایز بگیرید و به فروشگاه ما اعلام کنید. برای خرید پین های استوانه ای یا سوزنی در دو جهت باید کولیس گرفته شود، قد و قطر. اگر برای شما سوالی در این باره پیش آماد راحت باشید و با ما سوال خود رو درمیان بگذارید.

تفاوت پین ساچمه با پین های دیگر

ساچمه با پین تفاوت های ساختاری زیادی دارد که مهم ترین آنها تغییر سایز به روش های تراشکاری و صیقل دادن است که شما پین را میتوانید با دستگاه های تراشکاری به شکل و فرم های دلخواه در بیاورید اما در پین ساچمه به دلیل خشک بودن جنس آن قابلیت تغییر ندارد و اگر شما بخواهید شکل ساچمه را تغییر دهید ساچمه خرد می شود.

سایز های اینچی ساچمه

تفاوت بسیار عمده بین ساچمه و پین های دیگر اینچی بودن سایز های آن است. در سایز های ساچمه سایز ها بسیار متنوع است به طور مثال پین های دیگر به سایز های : 20*5 و یا 20*6 باشد در ساچمه ضخامت ها به 5.2 یا 5.5 یا 5.8 نیز تقسیم می شود و باید اشاره کرد که این تنوع در قد هم دیده میشود، به طور مثال: 20.8 و یا 20.5، شما هیچ وقت پین های دیگر را در این سایز ها به صورت فابریکی مشاهده نخواهید کرد.

جنس های مختلف و برند های آن

ساچمه را می توانید در سه نوع هندی، آلمانی و چینی در خواست کنید،و باید پیشنهاد کنم که هند بصرفه ترین و بیشترین ارزش را برای خرید دارد.
 

بسته ساچمه بلبرینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات فروشگاه تهران بلبرینگ

بلبرینگ ژاپنی NSK

کمپانی NSK ژاپن اولین و یکی از بزرگترین تولید کننده بلبرینگ های مختلف در کشور ژاپن و قاره آسیا می باشد که علاوه قیمت های

ادامه مطلب

بلبرینگ SKF | خرید | قیمت

کمی درباره کمپانی SKF بدانیم شرکت اس کا اف یکی از معتبرترین و قدیمی ترین کمپانی های تولید کننده انواع بلبرینگ SKF، رولبرینگ،یاتاقان می باشد

ادامه مطلب
بلبرینگ پرایدMWH
بلبرینگ
elyas

خرید بلبرینگ MWH پژو 206

برند MWH در زمینه بلبرینگ های ماشینی به خصوص پزو 206 سال های زیادی است که در ایران فعالیت می کند. بلبرینگ MWH به عنوان

ادامه مطلب
بلبرینگ پژو-405-MWH
بلبرینگ
elyas

خرید بلبرینگ MWH پژو 405

بلبرینگ MWH – ام دبلیو اچ بیش از 15 سال است که در تولید بلبرینگ پژو 405 فعالیت دارد. یکی از اصلی ترین دلیل های

ادامه مطلب
خرید بلبرینگ پراید MWH
بلبرینگ
elyas

خرید بلبرینگ MWH پراید

بلبرینگ MWH – ام دبلیو اچ بیش از 15 سال است که در بازار ایران موجود است. یکی از اصلی ترین دلیل های پا برجا

ادامه مطلب